Наша діяльність

Діяльність Міжнародниого благодійного фонду «Україно! Я за тебе!» об’єднує найактуальніші спрямування українського суспільства.

В колі інтересів Фонду знаходяться питання, пов’язані з нагальними потребами українського суспільства в різних сферах: екологія, медицина, масова фізична культура, культурна спадщина, підтримка українських талантів. Також поза увагою не залишаються діти та люди похилого віку. Оскільки Україна опинилась у вкрай складній економічній та політичній ситуації, в умовах зовнішньої агресії, Фонд надає підтримку українським військовим та вимушеним переселенцям з півдня та сходу України.

Наші основні напрямки роботи:

Екологія

Міністерство екології та природних ресурсів визнає екологічну ситуацію катастрофічною: країна зберігає 30 млрд. тон відходів, з яких 5 млрд. тон – високотоксичні, більше половини земель страждає від ерозії, непомірна техногенна завантаженість скорочує життя українців, які «живуть у середньовіччі» і не знають що п’ють і їдять, чим дихають. Тому Україні потрібна нова інформаційна політика, яка сприятиме екологічному прозрінню українців.

Команда Фонду вважає проблеми охорони довкілля своїм пріоритетним завданням, від вирішення яких залежить здоров’я та життя людей нашої країни. Також Фонд проводить заходи, які сприяють формуванню нової екологічної культури: тематичні фільми, залучає молодь до проведення екологічних акцій, проводить очистку територій від бруду, займається висадкою дерев та очищенням водоймищ та інше.

Дитячі будинки та інтернати

Десятки тисяч дітей в Україні живуть без допомоги дорослих та підтримки держави. Діти-сироти, вихованці дитячих будинків та інтернатів, «діти вулиць»… Всі вони – діти України, а значить і наші діти. На жаль, держава не може задовольнити навіть найнеобхідніші потреби цих дітей та реалізуватих їх основні права. І чим складніша ситуація в країні, тим далі на задній план відходять проблеми знедолених дітей.

Команда Фонду активно допомагає дитячим будинкам та інтернатам необхідними речами, ремонтує та облаштовує приміщення, організовує різні заходи – тренінги, майстер-класи, святкові концерти, які є дуже важливими для дітей, які не мають любові та турботи близьких.

Обороноздатність та мобілізаційна готовність країни

Останній рік питання обороноздатності України стало першочерговим. Наша країна опинилась під загрозою втрати своєї незалежності. Військові та добровольці стали на захист своєї країни від зовнішнього ворога, але виявилось, що армія повністю не готова до війни: роздіта, роззута, військова техніка застаріла та несправна, повна відсутність засобів безпеки.

Патріотично налаштованими українцями створено десятки добровольчих батальонів, які також потребують забезпечення одягом, військовим обладнанням та інш. В умовах війни та наслідків діяльності попередньої влади, держава, на жаль, не в змозі повністю забезпечити наших захисників.

За цих обставин, ми не можемо стояти осторонь. Фонд спільно з Міжнародним благодійним фондом «Повернись живим!» надає допомогу військовим, які воюють на сході України. Вже передано на фронт велику кількість бронежилетів, кевларових касок, одягу, взуття, спальників, карематів, ліхтарів, а також таке важливе військове обладнання, як тепловізори, навігатори, окуляри нічного бачення, біноклі, рації та інш, що дозволить зберегти не одне життя. Крім того, Фонд допомагає пораненим бійцям, опікується сім’ями героїв, які загинули у цій війні за незалежність нашої країни.

Захист населення в надзвичайних ситуаціях

Зворотній бік будь-яких військових конфліктів – постраждале мирне населення. До сих пір Україна не знала соціальної катастрофи такого масштабу та не мала ефективних механізмів врегулювання таких криз. Силами Фонду переселенці із східних областей отримують такі необхідні їм речі, як одяг та їжу, побутові речі, а діти мають можливість відпочити в літніх спортивних таборах, та отримати до свят подарунки.

Люди похилого віку

Всі ми часто бачимо біля метро або ринків літніх людей, які продають сірники, квіти, книги та інші речі, бо гідність не дозволяє їм просити милостиню. Дуже важко виживати зараз пенсіонерам, які не можуть дозволити собі нормальне харчування, утримання квартири, придбання ліків та одягу. Адже старість колись прийде до кожного із нас.

Своїми проектами ми б хотіли внести в їх одиноке життя промінчик надії, радості та любові, а також звернути увагу суспільства та влади на те, що люди похилого віку – найбільш вразлива категорія людей, яка особливо потребує уваги та захисту.

Дитячі медичні заклади

«Золоті» руки українських лікарів не можуть повністю компенсувати відсутність необхідного медичного обладнання та медикаментів. Низька народжуваність та висока дитяча смертність, зростання показників захворювань та інвалідності серед дітей – це неповний перелік проблем, пов’язаних із здоров’ям наших дітей. Тому, першочерговим завданням є забезпечення доступності та високої якості медичної допомоги дітям, а також наближення її до міжнародних стандартів.

Наші проекти покликані звернути увагу найбільш активної частини суспільства та влади на забезпечення дитячих медичних закладів сучасним обладнанням та медикаментами, а також на важливість та першочерговість цієї проблеми.

Талановита молодь

Дивитися в майбутнє і максимально підтримувати та розвивати молоді таланти країни – ось про що нам усім варто піклуватися. Україна – країна талановитих, освічених , сильних духом людей, готових показати всьому світу свої неабиякі здібності.

Фонд активно підтримує творчі та професійні ініціативи молоді, молодіжні творчі конкурси, сприяє участі талановитих школярів та студентів у міжнародних олімпіадах у різних галузях.

Спорт та формування здорового способу життя

Розвиток спорту в Україні та популяризація здорового способу життя також у колі уваги Фонду. Оснащуючи спортивні майданчики сучасним обладнанням біля будинків і в парках Києва, ми створюємо умови для спортивного розвитку молоді, сприяємо формуванню здорового способу життя.

Культура та мистецтво

Культура та мистецтво відіграють дуже важливу роль у формуванні іміджу України у світі, який створюється не тільки політиками, що представляють державу, а й культурною та історичною спадщиною. Досить бути невідомою східно-європейською країною, яку не кожен житель Європи знайде на карті. Участь у конкурсах та виставках, проведення масових заходів, семінарів, майстер-класів та програм – тільки частина роботи Фонду в галузі культури і мистецтва. Крім того, Фонд починає роботу щодо підтримки та відродження пам’яток архітектури України.