Дорогие друзья!

Очень нужна ваша помощь!!!

Пути Господни неисповедимы, чаще всего он посылает испытания людям, которые полны доброты, любви к жизни, которые искренне верят в добро! А самое главное — они молоды и должны еще сделать много хорошего в этой жизни!!!

У Руслана Адаменко  рак — меланома, один из самых непредсказуемых и активных видов рака. В Киеве от него отказались врачи. А в Турции, в клинике Медикана интернешнл взялись за его лечение. Проведен первый курс лечения, наметилась положительная динамика.  У Руслана двое приемных детей. Вся семья борется за его жизнь. Силами друзей и родственников были собраны средства на лечение. Но, к сожалению, на последующие курсы лечения – средств не хватает, а сроки ограничены. Необходимо приобретение дорогостоящих препаратов Опдиво, Ервой, Куркумин и др. на 2 курса лечения общей стоимостью 28 тыс. евро. Очень просим откликнуться всем неравнодушным людям и помочь молодому человеку в борьбе с тяжелой болезнью! Даже небольшая сумма может его спасти, ведь нас же много…

Средства можно перечислить на расчетный счет Фонда:

Отримувач  Міжнародний благодійний фонд «Україно! Я за тебе!»

Код 35137539 р\р №26006057000566 в СФ ПАТ КБ «ПриватБанк» м.Києва

МФО банку 380269

Призначення платежу: Благодійна допомога

тел. 0687879724

или на личный карточный счет Руслана:

Карта Приват банка: 5168 7423 5264 9770 Адаменко Руслан Петрович, тел. 0674018985.

Заранее благодарны!

Благодійний проект «Мурахи»

Сьогодні, коли знекровлена армія захищає нашу землю, міста наповнюються біженцями, і українська економіка переживає не найлегші часи, а грошей у пересічних громадян обмаль, бажання допомагати стає лише сильнішим. Та і, окрім проблем, народжених війною, нікуди не ділась проблема дитячої та дорослої онкології, безхатченків, покинутих тварин. В Україні є багато проблем, які державі без допомоги суспільства вкрай важко вирішити. А у наших шафах зберігається безліч непотрібних речей. Для вирішення цих проблем було створено Першу благодійну торгову платформу «Мурахи». Тут кожен може продати те, що йому вже не потрібно, а будь-хто може придбати собі те, що він конче потребує. А УСІ виручені кошти підуть на вирішення найважливіших соціальних проблем. Для того, щоб кожен мав можливість допомагати без грошей, ми створили благодійну торгову платформу «Murahy.com». Ми співпрацюємо з Благодійними організаціями: «Повернись живим», «Центр допомоги», «Кожен може», Фонд «Краб», Фонд «Щаслива лапа». Долучайтесь до нас! Допомагати — це так просто!

Проект «Чудовишиванки»

Marіja-Іvanіvna-Zarembs'kaУ липні стартував Благодійний проект «Чудовишиванки», спрямований на відновлення творів вишивальницького мистецтва, ремонт та реставраційні роботи майстерні-галереї «Рідна хата Марії Іванівни Зарембської».

Марія Іванівна Зарембська — народний майстер декоративно-прикладного мистецтва, член Національної спілки художників України. У грудні вона святкуватиме 75-річчя. Ця жінка має золоті руки та добре серце. Її унікальні вишивки визнані світом, але жодну з них вона не може продати, ставлячись до них, як до власних дітей. Марія Іванівна створила «домашню» галерею та має МРІЮ створити ЕТНОГАФІЧНИЙ МУЗЕЙ ВИШИВАНОК.

 

  • Понад 300 своєрідних вишивок – сорочки, спідниці, набори скатертин, паски, vishivankiрушники
  • Біля 30 персональних виставок в Україні, Чехії та Франції
  • Роботи майстрині представлені в 17 музеях України, Росії та навіть Індії
  • 3-6 місяців триває кропітка праця майстрині над кожним рукотворним виробом.

Взимку 2014 року в майстерні сталася пожежа. І хоча більшість робіт вціліла, проте вони потребують чистки, прання та відновлення. Також постраждало приміщення, в якій знаходиться галерея-майстерня, вона також потребує ремонту та відновлення! І якщо талановита майстриня заради своєї мрії поклала на ваги талант, натхнення, час, надію та внутрішній спокій, ми маємо спробувати допомогти творічій талановитій людині на шляху благородної справи. Адже мрія Марії має не таку й високу вартість. Загальна вартість проекту складає 125 000 грн. ЗДІЙСНИМО МРІЮ МАРІЇ РАЗОМ ТА СТАНЕМО ТВОРЦЯМИ СУЧАСНОЇ КРАЇНИ З ГЛИБОКИМИ ТРАДИЦІЯМИ!

Благодійний проект щодо забезпечення медичних установ України медичними препаратами

У травні розпочато Благодійний проект спільно з індійським представництвом фірми «Нова Хелскер» щодо забезпечення медичних установ України медичними препаратами. Оскільки людям України, які мають серйозні захворювання, такі як цукровий діабет, серцево-судинні захворювання постійно необхідні медпрепарати, які весь час дорожчають, а іноді і зовсім зникають із полиць аптек. Фонд занепокоїний цією проблемою вирішив хоча б частково допомогти медичним закладам України у напрямку забезпечення їх серцево-судинними та протидіабетичними препаратами. Вже було забезпечено лікарні Дніпропетровської, Полтавської, Запорізької, Миколаївської, Харківської областей цими препаратами на загальну суму 662 167,54 грн. Планується забезпечити лікарні й інших областей Украни.

Проект «Подаруй дитині радість»

Мета: збір коштів на закупівлю солодощів, іграшок, одягу та інших подарунків дітям, батьки яких загинули або постраждали в ході проведення АТО, а також дітям з малозабезпечених сімей. Орієнтовний бюджет: 55 000,00 грн. Збір коштів триває.

Проект «Повернися живим»

Мета: збір коштів на забезпечення військових у зоні АТО. Результати: 5 516 645,87 грн. за червень-листопад 2014, в т.ч. матеріальними цінностями на суму 2 589 927,46 грн.

Проект «Живі озера»

Мета: очищення за допомогою зариблення каскаду озер та їх берегів у Голосіївському парку ім. Максима Рильського. Бюджет: 150 000 грн. Збір коштів продовжується.

Проект «Світ! Я чую тебе!»

Мета: збір коштів на придбання модулів для аудіометра для ранньої діагностики слуху у дітей для центру «СУВАГ». Орієнтовний бюджет: 200 000,00 грн. Збір коштів триває.

Проект «Здорові діти – здорова нація!»

Мета: донести суспільству глобальність проблеми малоактивного способу життя школярів, так званих «покоління гаджетів». Масштаб проекту — Київ та Київська область, у перспективі — вся Україна. Працюємо в 3 напрямках:

  1. Допомога ДЮСШ та школам -інтернатам – збираємо кошти на придбання спортивного інвентарю для конкретних шкіл.
  2. Організація спортивних заходів в загальноосвітніх школах волонтерами-спортсменами на постійній основі.
  3. Створення інформаційної хвилі у ЗМІ та соціальних мережах.

Одна з проблем сучасного життя під назвою «Покоління гаджетів» полягає в тому, що наші діти проводять весь свій вільний час за комп’ютерами та планшетами. Недостатність фізичної активності через надмірне захоплення комп’ютером та телебаченням у майбутньому приводить до різних хронічних захворювань, таких як сколіоз, остеопороз, артрит, зниження рівня зору, ожиріння, серцево-судинні захворювання і т.д. За результатами досліджень українських вчених, 90% випускників шкіл мають різні відхилення у стані здоров’я — від функціональних розладів (40-50 %) до серйозних хронічних захворювань (50-60%). Більше 50% учнів і студентів мають незадовільну фізичну підготовку і низькі функціональні показники. Тому ми ініціювали проект допомоги спортивним школам та інтернатам, які не мають спортивного інвентарю взагалі, або мають спортивний інвентар, який був у використанні більше 20-ти років і знаходиться в жахливому стані. Ремонт таких шкіл не проводився з часів Радянського Союзу. Місцеві бюджети не виділяють кошти на оновлення матеріально-технічної бази дитячих спортивних закладів і батьки змушені самотужки купувати інвентарь, необхідний для занять спортом і власноруч проводити ремонтні роботи. На жаль, такий плачевний стан приміщень та інвентарю не сприяє фізичному вихованню дітей на потрібному рівні. А це єдиний можливий варіант для спортивного розвитку дитини, особливо для дітей із малозабезпечених сімей. З вересня 2015 року реалізується проект «Здорові діти — здорова нація», в рамках якого буде проводитись закупка необхідного спортивного інвентаря для шкіл, ДЮСШ та шкіл-інтернатів, а також проводитись заходи, які сприятимуть популяризації здорового способу життя серед школярів молодших та старших класів. Ми переконані, що маємо допомагати реальними діями вже сьогодні, щоб мати здорове та щасливе майбутнє завтра! Ми розраховуємо на підтримку благодійників та спонсорів! Ми розраховуємо на Вашу небайдужість! Долучитися до нашої ініціативи можна перерахувати кошти на наступний рахунок: Наші реквізити: р/р № 26006057002360 в Столичній філії ПАТ КБ «ПриватБанк» у м. Києві, МФО 380269, ЄДРПОУ 35137539 Призначення платежу: Благодійна допомога. Без ПДВ. Координатор проекту — Катерина Кандзьоба, тел.+38 (050) 6974567

Проект «Диво починається з мене»

Мета: допомога Вишгородській районній спеціальній загальноосвітній школі «Надія», Андріївській спеціальній загальноосвітній школі-інтернату Новосанжарського району, Полтавської області, а також КЗ «Дніпропетровський дитячий будинок-інтернат» у м. Дніпропетровськ. Ми плануємо спільними зусиллями покращити умови проживання дітей у цих закладах, а також до свята Святого Миколая здійснити їх дитячі мрії, подарувавши їм подарунки, про які вони написали нам у своїх листах. На жаль, стан речей у дитбудинках та спеціальних школах, особливо за межами Києва, залишає бажати кращого. Як дітям, так і самим закладам не вистачає найпростіших речей, така плачевна ситуація не сприяє якісному вихованню та розвитку дітей і взагалі не дає їм можливості відчувати себе потрібними та важливими членами суспільства. А в ці складні часи турбота про найнезахищенішу категорію нашого суспільства – особливих дітей, дітей з малозабезпечених сімей – особливо важлива. Цим проектом ми хочемо принести у світ більше любові та радості, своїм прикладом залучити до добрих діл якомога більше небайдужих людей. Ми збираємо кошти на придбання обладнання та матеріалів для розвитку дітей: посібників для навчання, тренажерів, рахівниць, матеріалів для дитячої творчості, а також для придбання меблів, заміни вікон та інше. Також нами збираються листи з побажаннями до Дня Святого Миколая безпосередньо від дітлахів. Листи як від організацій, так і від дітей можна побачити в наших групах у соцмережах, що відкриті для широкого загалу: http://vk.com/public105015278, https://www.facebook.com/groups/1494965220803624/. Ми закликаємо організації, підприємства та всіх активних та небайдужих людей України об’єднатися та спільними зусиллями і конкретними діями допомогти дітям відчути себе повноцінними членами суспільства та побачити в своєму житті справжнє диво! Долучитися до нашої ініціативи можна виконавши лист-побажання дитини, які висвітлені в наших групах у соцмережах, або перерахувавши кошти на рахунок Фонду. Наші реквізити: р/p N 26002057002557 в Столичній філії ПАТ КБ «ПриватБанк» у м. Києві, МФО 380269, ЄДРПОУ 35137539 Призначення платежу: Благодійна допомога. Координатор проекту —  Павло Гассан,  тел.+380674098881

Проект «З подякою за життя!»

Мета: проект покликаний допомогти людям похилого віку, які лікуються в госпітальному відділенні геріартричного центру Київської міської клінічної лікарні № 10 в м. Києві. Цей проект покликаний допомогти людям похилого віку, які лікуються в госпітальному відділенні геріартричного центру Київської міської клінічної лікарні № 10 в м. Києві. В своїй більшості пацієнти відділення – самотні люди, інваліди, учасники ВВв, особи прирівняних категорій та люди похилого віку, які потребують повного забезпечення. Враховуючи недостатність бюджетних коштів, які виділяються лікарні, ці хворі дуже часто не отримують належного лікування та догляду. Нами проводиться збір коштів для покращення матеріально-технічної бази центру, а саме: на придбання електрокардіографу, предметів догляду за хворими (памперсів, ходунків), а також коштів для проведення ремонтних робіт в приміщеннях відділення: душовій, санвузлі, палат для хворих, що потребують цілодобового стороннього догляду. Ми просимо Вас, не зостатися байдужими до потреб цих людей, адже це наші батьки, дідусі та бабусі, які подарували нам життя і ми дуже вдячні їм за це. Свою допомогу ви можете передати у вигляді речей або коштів, які ви можете перерахувати за реквізитами: Міжнародний благодійний фонд «Україно! Я за тебе!» Код 35137539, Банк СФ ПАТ КБ «ПриватБанк» м.Києва МФО банку 380269, р/р 26005057003122 Призначення платежу: Благодійна допомога. Координатор проекту — Губа Владислава, тел.: +38 (050) 413-89-06