Події
подивіться наші останні заходи

Благодійний проект «Молодь – енергія змін!» – спрямований на створення умов для гармонійного розвитку молоді, покращення її емоційного та соціального стану шляхом проведення навчальних заходів на базі Національного еколого-натуралістичного центру молоді Міністерства освіти і науки України (далі – НЕНЦ).

1 квітня 2019 року відбувся черговий заїзд 25 дітей з проблеp>Благодійний проект «Молодь – енергія змін!» – спрямований на створення умов для гармонійного розвитку молоді, покращення її емоційного та соціального стану шляхом проведення навчальних заходів на базі Національного еколого-натуралістичного центру молоді Міністерства освіти і науки України (далі – НЕНЦ).

1 квітня 2019 року відбувся черговий заїзд 25 дітей з проблемами слуху та мовлення в реабілітаційно-оздоровчий табір Верба-4, який вже четвертий рік поспіль організує    Міжнародний благодійний Фонд  «Україно! Я за тебе!» на базі санаторіюмами слуху та мовлення в реабілітаційно-оздоровчий табір Верба-4, який вже четвертий рік поспіль організує    Міжнародний благодійний Фонд  «Україно! Я за тебе!» на базі санаторію «Дачний», у Волинській області. Вже 74 дитини з вадами слуху після кохлеарної імплантації успішно пройшли реабілітацію в нашому таборі і отримали надію бути здоровими та щасливими.

Але наш проект «Світ! Я чую тебе!» продовжується, оскільки вже чекають своєї черги ще 25 дітей після кохлеарної імплантації, які також потребують нашої допомоги. Наступний табір планується провести у травні цього року.

Тому ми продовжуємо збір коштів на черговий табір. Сума, яку необхідно зібрати на організацію та проведення табору   складає 280 000 грн. 

То ж давайте разом подаруємо дітям з проблемами слуху та мовлення надію на щасливе дитинство, а згодом, на здорове, активне життя!

Кожний ваш внесок дасть глухій дитині надію почути цей світ!

 

Благодійні внески ви можете перерахувати на рахунок Фонду: 

Отримувач: Міжнародний благодійний фонд «Україно! Я за тебе!»

Код 35137539, Банк СФ ПАТ КБ “ПриватБанк” м. Києва 

МФО банку 380269, р/р 26006057002360.

Призначення платежу: Благодійна допомога.