Події
подивіться наші останні заходи

Проект «Чудовишиванки»

Marіja-Іvanіvna-Zarembs'kaУ липні стартував Благодійний проект «Чудовишиванки», спрямований на відновлення творів вишивальницького мистецтва, ремонт та реставраційні роботи майстерні-галереї «Рідна хата Марії Іванівни Зарембської».

Марія Іванівна Зарембська – народний майстер декоративно-прикладного мистецтва, член Національної спілки художників України. У грудні вона святкуватиме 75-річчя. Ця жінка має золоті руки та добре серце. Її унікальні вишивки визнані світом, але жодну з них вона не може продати, ставлячись до них, як до власних дітей. Марія Іванівна створила «домашню» галерею та має МРІЮ створити ЕТНОГАФІЧНИЙ МУЗЕЙ ВИШИВАНОК.

 

  • Понад 300 своєрідних вишивок – сорочки, спідниці, набори скатертин, паски, vishivankiрушники
  • Біля 30 персональних виставок в Україні, Чехії та Франції
  • Роботи майстрині представлені в 17 музеях України, Росії та навіть Індії
  • 3-6 місяців триває кропітка праця майстрині над кожним рукотворним виробом.

Взимку 2014 року в майстерні сталася пожежа. І хоча більшість робіт вціліла, проте вони потребують чистки, прання та відновлення. Також постраждало приміщення, в якій знаходиться галерея-майстерня, вона також потребує ремонту та відновлення! І якщо талановита майстриня заради своєї мрії поклала на ваги талант, натхнення, час, надію та внутрішній спокій, ми маємо спробувати допомогти творічій талановитій людині на шляху благородної справи. Адже мрія Марії має не таку й високу вартість. Загальна вартість проекту складає 125 000 грн. ЗДІЙСНИМО МРІЮ МАРІЇ РАЗОМ ТА СТАНЕМО ТВОРЦЯМИ СУЧАСНОЇ КРАЇНИ З ГЛИБОКИМИ ТРАДИЦІЯМИ!