Події
подивіться наші останні заходи

11-річний Данилко потребує невідкладної реабілітації

Нещасний випадок назавжди змінив життя 11-річного Данила Бартоша. У березні його збив потяг. Взятися за нейрореабілітацію дитини погодилася тільки клініка у Барселоні – там це коштує майже 50 тисяч доларів. Зібрати таку суму самотужки родина не в змозі, то ж звертаємось за допомогою до всіх небайдужих.

Захопливі подорожі, активний відпочинок разом із рідними, навчання, катання на велосипеді – усе обірвалося в один момент. У березні 11-річний Данило потрапив під потяг. Наслідки – сильне пошкодження мозку та кома.

Травма ледь не стала для хлопчика фатальною. Лікарі дивом витягли його з того світу. “Важка черепно-мозкова травма. Проведена декомпресія двостороння черепа, тобто така важка операція. Враховуючи важкість його травми – смертність надзвичайно висока у таких пацієнтів. Ця дитина залишилася живою”, – повідомив Олександр Гончарук, головний лікар Київського міського центру дитячої нейрохірургії.

Після понад чотирьох місяців реанімації стан Данилка вдалося стабілізувати – тепер він справно засвоює їжу та навіть реагує на гостей. Але хлопчик і досі в комі. Батьки не відходять від його ліжка ні на крок – і щодня шукають спосіб його розбудити. Понад усе Данило любить книжки, – тож мама читає йому вголос.

Попереду в хлопчика довгий курс нейрореабілітації. Узяти пацієнта погодилася клініка у Барселоні. Рідні впевнені: Данилко – упорається, адже він усе життя був особливим: розумним, вольовим, талановитим, добрим.  

Скільки курсів нейрореабілітації знадобиться – наразі лікарі не можуть навіть припустити. Але батьки ладні йти до кінця, щоб повернути сина до нормального життя.

Допомогти Данилові можете і Ви.

Не будьте байдужими!                                                                                                                          

Гроші можна переказати за реквізитами Фонду:

Отримувач:  Міжнародний благодійний фонд “Україно! Я за тебе!”

Код 35137539, Банк СФ ПАТ КБ “ПриватБанк” м.Києва

МФО банку 380269, розрахунковий рахунок 26009057003292

Призначення платежу: благодійна допомога для Данили Бартоша