Наша діяльність

Діяльність Міжнародниого благодійного фонду «Україно! Я за тебе!» об’єднує найактуальніші спрямування українського суспільства.

В колі інтересів Фонду знаходяться питання, пов’язані з нагальними потребами українського суспільства в різних сферах: екологія, медицина, масова фізична культура, культурна спадщина, підтримка українських талантів. Також поза увагою не залишаються діти та люди похилого віку. Оскільки Україна опинилась у вкрай складній економічній та політичній ситуації, в умовах зовнішньої агресії, Фонд надає підтримку українським військовим та вимушеним переселенцям з півдня та сходу України.

Наші основні напрямки роботи:

Екологія

Міністерство екології та природних ресурсів визнає екологічну ситуацію катастрофічною: країна зберігає 30 млрд. тон відходів, з яких 5 млрд. тон – високотоксичні, більше половини земель страждає від ерозії, непомірна техногенна завантаженість скорочує життя українців, які «живуть у середньовіччі» і не знають що п’ють і їдять, чим дихають. Тому Україні потрібна нова інформаційна політика, яка сприятиме екологічному прозрінню українців.

Команда Фонду вважає проблеми охорони довкілля своїм пріоритетним завданням, від вирішення яких залежить здоров’я та життя людей нашої країни. Також Фонд проводить заходи, які сприяють формуванню нової екологічної культури: тематичні фільми, залучає молодь до проведення екологічних акцій, проводить очистку територій від бруду, займається висадкою дерев та очищенням водоймищ та інше.

Дитячі будинки та інтернати

Десятки тисяч дітей в Україні живуть без допомоги дорослих та підтримки держави. Діти-сироти, вихованці дитячих будинків та інтернатів, «діти вулиць»… Всі вони – діти України, а значить і наші діти. На жаль, держава не може задовольнити навіть найнеобхідніші потреби цих дітей та реалізуватих їх основні права. І чим складніша ситуація в країні, тим далі на задній план відходять проблеми знедолених дітей.

Команда Фонду активно допомагає дитячим будинкам та інтернатам необхідними речами, ремонтує та облаштовує приміщення, організовує різні заходи – тренінги, майстер-класи, святкові концерти, які є дуже важливими для дітей, які не мають любові та турботи близьких.

 

Благодійний проект «Світ! Я чую тебе!» продовжується.

16 вересня 2019 року відбувся черговий шостий заїзд 25 дітей з проблемами слуху та мовлення в реабілітаційно-оздоровчий табір «Верба-6», який вже четвертий рік поспіль організує            Міжнародний благодійний Фонд  «Україно! Я за тебе!» та ГО «Зростаймо здорові!» на базі санаторію «Дачний», у Волинській області.

Вже 124 дитини з вадами слуху після кохлеарної імплантації успішно пройшли реабілітацію в нашому таборі і отримали надію бути здоровими та щасливими. Але завдяки нашим благодійникам ще 25 дітей цього заїзду отримали щасливий шанс пройти курс оздоровлення та реабілітації у нашому таборі, де чудові фахівці навчатимуть дітей чути та говорити, а наші волонтери дадуть можливість діткам взяти участь у  цікавих екскурсіях, майстер класах та спортивних розвагах.

 

Талановита молодь

Дивитися в майбутнє і максимально підтримувати та розвивати молоді таланти країни – ось про що нам усім варто піклуватися. Україна – країна талановитих, освічених , сильних духом людей, готових показати всьому світу свої неабиякі здібності.

Фонд активно підтримує творчі та професійні ініціативи молоді, молодіжні творчі конкурси, сприяє участі талановитих школярів та студентів у міжнародних олімпіадах у різних галузях.

Обороноздатність та мобілізаційна готовність країни

Останній рік питання обороноздатності України стало першочерговим. Наша країна опинилась під загрозою втрати своєї незалежності. Військові та добровольці стали на захист своєї країни від зовнішнього ворога, але виявилось, що армія повністю не готова до війни: роздіта, роззута, військова техніка застаріла та несправна, повна відсутність засобів безпеки.

Патріотично налаштованими українцями створено десятки добровольчих батальонів, які також потребують забезпечення одягом, військовим обладнанням та інш. В умовах війни та наслідків діяльності попередньої влади, держава, на жаль, не в змозі повністю забезпечити наших захисників.

За цих обставин, ми не можемо стояти осторонь. Фонд спільно з Міжнародним благодійним фондом «Повернись живим!» надає допомогу військовим, які воюють на сході України. Вже передано на фронт велику кількість бронежилетів, кевларових касок, одягу, взуття, спальників, карематів, ліхтарів, а також таке важливе військове обладнання, як тепловізори, навігатори, окуляри нічного бачення, біноклі, рації та інш, що дозволить зберегти не одне життя. Крім того, Фонд допомагає пораненим бійцям, опікується сім’ями героїв, які загинули у цій війні за незалежність нашої країни.

 

Створення Музею бойової слави

Війна, яка триває вже шостий рік на Донбасі за незалежність нашої країни показала, наскільки мужніми та героїчним є наші воїни та наш народ, який підставив плече у перші роки війни. Тому, ми спільно з командуванням військової частини А1556 вирішили вшанувати пам’ять тих, хто пройшов цей героїчний шлях у відстоюванні незалежності нашої держави, створивши Музей бойової слави 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади у м. Мукачево. Бойовий шлях бригади в боротьбі з російською агресією проти України це:

Луганський аеропорт, оборона Дебальцево, виконання завдань на Луганському, Донецькому, Горлівському та Докучаївському напрямках і багато інш. В музеї будуть зібрані докази російської агресії на Донбасі, матеріали про героїчні подвиги волонтерів та історії мирних мешканців в зоні бойових дій.

            Командування бригади має на меті реконструювати позаштатний музей бойової слави (в м. Мукачево на території військового містечка) та створити на його базі постійно діючі експозиції, в яких відтворити в хронологічній послідовності головні події війни на Сході України та проілюструвати процеси оновлення українського війська та становлення громадянського суспільства в Україні.

            Провідною метою експозицій має стати вшанування подвигу українських воїнів – учасників бойових дій на Сході України, волонтерів та громадян, які зробили значний внесок у зміцнення обороноздатності України і які пройшли жертовний і героїчний шлях у відстоюванні української державності.

            Просимо Вас долучитися до гарної справи та надати благодійну допомогу для створення Музею бойової слави 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади у м. Мукачево.

Реквізити Фонду:

Отримувач:  Міжнародний благодійний фонд “Україно! Я за тебе!”

Код 35137539

Банк СФ ПАТ КБ “ПриватБанк” м.Києва

МФО банку 380269

Розрахунковий рахунок 26006057000533

Призначення платежу:

Благодійна допомога

Захист населення в надзвичайних ситуаціях

Зворотній бік будь-яких військових конфліктів – постраждале мирне населення. До сих пір Україна не знала соціальної катастрофи такого масштабу та не мала ефективних механізмів врегулювання таких криз. Силами Фонду переселенці із східних областей отримують такі необхідні їм речі, як одяг та їжу, побутові речі, а діти мають можливість відпочити в літніх спортивних таборах, та отримати до свят подарунки.

Люди похилого віку

Всі ми часто бачимо біля метро або ринків літніх людей, які продають сірники, квіти, книги та інші речі, бо гідність не дозволяє їм просити милостиню. Дуже важко виживати зараз пенсіонерам, які не можуть дозволити собі нормальне харчування, утримання квартири, придбання ліків та одягу. Адже старість колись прийде до кожного із нас.

Своїми проектами ми б хотіли внести в їх одиноке життя промінчик надії, радості та любові, а також звернути увагу суспільства та влади на те, що люди похилого віку – найбільш вразлива категорія людей, яка особливо потребує уваги та захисту.

Дитячі медичні заклади

«Золоті» руки українських лікарів не можуть повністю компенсувати відсутність необхідного медичного обладнання та медикаментів. Низька народжуваність та висока дитяча смертність, зростання показників захворювань та інвалідності серед дітей – це неповний перелік проблем, пов’язаних із здоров’ям наших дітей. Тому, першочерговим завданням є забезпечення доступності та високої якості медичної допомоги дітям, а також наближення її до міжнародних стандартів.

Наші проекти покликані звернути увагу найбільш активної частини суспільства та влади на забезпечення дитячих медичних закладів сучасним обладнанням та медикаментами, а також на важливість та першочерговість цієї проблеми.

 

Проект «Ми вдихаємо життя» (2 етап)

Завершено благодійний проект «Ми вдихаємо життя», метою проекту є збір коштів для оснащення стерильного трансплантаційного боксу у  відділенні дитячої онкології Національного Інституту Раку. Щороку лікарі діагностують близько 1000 нових випадків дитячої онкології. У 30% маленьких українців, що хворіються на рак, виявляють особливо агресивні його форми.. Такі діти мають проходити курс високодозової хіміотерапії з трансплантацією кісткового мозку. Ці процедури можуть проводитись виключно у спеціально обладнаних стерильних боксах, оскільки імунітет дитини під час прийому хіміотерапії вкрай пригнічений.

      У розпорядженні дитячого відділення Інституту Раку наразі є 4 такі палати, які потребують ремонту та, які не можуть у повній мірі задовольнити потреби Інституту, зважаючи на кількість дітей, які потребують такого лікування.

Нашим Фондом за участю волонтерської групи було зібрано кошти та організовано ремонт трансплантаційного боксу, який також ми облаштували зручними меблями  (1 етап) та дороговартістною вентиляцією (2 етап). Стіни палати прикрасили яскравими малюнками, які допоможуть створити позитивну атмосферу в палаті та сприятимуть більш швидкому видужуванню маленьких пацієнтів.

 

 

Привіт!
Ми – команда волонтерів, збираємо кошти на купівлю наркозно-дихального апарату в дитяче відділення інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П.Філатова (Одеса).

СИТУАЦІЯ НА СЬОГОДНІ: На сьогодні інститут проводить діагностику та лікування практично всього спектру очних хвороб та обслуговує близько 5 000 дітей на рік з усієї України. В дитячій офтальмології практично завжди, як для лікування, так і для діагностики використовують наркоз. Зараз застосовується ін’єкційний наркоз, який має певний негативний вплив та вимагає 1-2 деного спостереження/реабілітації опісля. Таким чином діагностична процедура, яка триває 2-3 хвилини, затримує дитину в відділенні на 1-2 дні . А таких діагностик може бути декілька перед операцією і декілька контрольних після операції.

ЩО ЗМІНИТЬСЯ: Наркозно-дихальний апарат Wato EX-35 допоможе проводити діагностику дитячих офтальмологічних хвороб швидше, безпечніше, прискорить реабілітацію пацієнтів після процедури і прискорить роботу відділення загалом.

Тому ми взялись реалізовувати збір коштів для закупівлі наркозно-дихального апарату.

Як ви можете долучитись:
1. Ви можете стати нашим благодійником, переказавши певну суму коштів на рахунок нашого проекту в благодійному фонді “Україно! Я за тебе!”.

2. Збір коштів також відбуватиметься через благодійний аукціон, тому будемо щиро вдячні за:
– надання нам лоту для аукціону (це може бути ваш продукт, іменна річ популярної людини, подарунковий сертифікат, дизайнерські роботи тощо) або дрібних (до 300 грн) лотів для безпрограшної лотереї, яка відбуватиметься в рамках аукціону;
– контакти артистів, які б змогли виконати на благодійному аукціоні 2-3 пісні;

3.Ви можете поділитися з нами контактами фондів/людей/організацій, яким могло б бути цікаво стати нашими союзниками по проекту.

Координатори проекту
0979444177 Таня Сухоставець
0676999977 Андрій Кучеренко

Реквізити рахунку нашого проекту в міжнародному благодійному фонді “Україно! Я за тебе!”
Для юридичних осіб:
Код 35137539
Банк СФ ПАТ КБ “ПриватБанк” м. Києва
UA923802690000026009057003292

Для фізичних осіб:
Карта для перерахування коштів:
4149499131042218
Карта на ім’я Іванько Тетяна Володимирівна

Будемо раді мати поповнення в наших рядах

 

Спорт та формування здорового способу життя

Розвиток спорту в Україні та популяризація здорового способу життя також у колі уваги Фонду. Оснащуючи спортивні майданчики сучасним обладнанням біля будинків і в парках Києва, ми створюємо умови для спортивного розвитку молоді, сприяємо формуванню здорового способу життя.

 

Культура та мистецтво

Культура та мистецтво відіграють дуже важливу роль у формуванні іміджу України у світі, який створюється не тільки політиками, що представляють державу, а й культурною та історичною спадщиною. Досить бути невідомою східно-європейською країною, яку не кожен житель Європи знайде на карті. Участь у конкурсах та виставках, проведення масових заходів, семінарів, майстер-класів та програм – тільки частина роботи Фонду в галузі культури і мистецтва. Крім того, Фонд починає роботу щодо підтримки та відродження пам’яток архітектури України.