Про фонд

МИ – громадяни України, вчені, юристи, бізнесмени, небайдужі до чужої біди люди, які щиро люблять свою країну. У 2007 році ми усвідомили, що доля країни, в якій ми живемо, її майбутнє залежить від нас, від нашої активної позиції, реальних дій, віри в її процвітання. Тому ми не змогли стояти осторонь, а стали змінювати навколишній світ, наповнювати його добрими справами, щоб зробити Україну процвітаючою, заможною, соціально-відповідальною європейською країною. Ми знаємо, що попереду багато буде труднощів, але ми свято віримо, що об’єднавшись ми зможемо змінити світ на краще та побудувати нову країну – сильну, успішну та процвітаючу Україну!

ІСТОРІЯ ФОНДУ

2007 – 2010

У квітні 2007 року було засновано Благодійний фонд «Україно! Я за тебе! ». Спочатку Фонд зосереджується на боротьбі з наслідками Чорнобильської катастрофи, а саме – допомагає медичним установам, що займаються проблемами онкології. Серед них – Національний інститут раку, Центр радіаційної медицини, Київський обласний онкологічний диспансер та ін. Закуповується спеціалізоване обладнання для діагностики онкозахворювань на ранніх стадіях, проводиться ремонт приміщень денного стаціонару, передаються ліки і необхідні речі для хоспісу. Тільки Національний інститут раку отримав від Фонду допомогу на суму понад 1 млн. грн.

Паралельно Фонд активно допомагає дитячим лікарням, пологовим будинкам і медичним установам, які займаються вирішенням проблем дитячої смертності та патології. Значну допомогу отримує спочатку Інститут педіатрії, акушерства та гінекології (закупівля обладнання для лабораторії цитології та відділення дитячої реанімації), а потім Шосткінська центральна районна та дитяча лікарні, Смілянська районна лікарня, Київська дитяча міська клінічна інфекційна лікарня та інші.

З 2008 року Фонд активно надає допомогу безпритульним дітям та дітям-сиротам в дитячих будинках та школах-інтернатах. Допомогу отримують діти з «Будинку дитини» з міста Біла Церква, Ладиженської школи-інтернату у Вінницькій обл., Бердичівської спеціалізованої школи-інтернату, Чабанської школи-інтернату в Черкаській обл., Глинської спеціалізованої школи-інтернату в Сумській області, Вишгородського районного дитячого будинку «Сонячний», Васильківського дитячого будинку «Сонечко»та багато інших.

У 2010 році Фонд отримує міжнародний статус.

2011 – 2013

Одним із пріоритетних напрямків цього періоду стає охорона довкілля. Фондом проводиться безліч акцій щодо озеленення міст, благоустрою парків і скверів, очищення озер та річок України.

У 2012 році за підтримки косметичної компанії «Ів Роше» розпочато широкомасштабний екологічний проект «Озеленимо планету разом» щодо висадки зелених насаджень у Львівській області, в результаті якого було висаджено понад 200 000 дерев.

Екологічний проект «Купив авто? Посади дерево!» за підтримки Toyota Ukraine, спрямований на боротьбу із шкідливими автомобільними викидами, які забруднюють повітря. Висаджуючи кущі та дерева сакури, дубу, секвойі, липи, красиві газони та клумби, ми не тільки прикрашаємо наше чудове місто, а й сприяємо очищенню повітря.

2014 – 2015

Всім відомо, що Україна бореться проти зовнішньої агресії, відстоюючи свою незалежність. У цей час пріоритетним напрямком Фонду стає підтримка українських військових та інших силових структур, які відстоюють незалежність нашої країни.

У червні 2014 стартує благодійний проект «Повертайся живим», що проводиться спільно з однойменною волонтерською ініціативою. Ми допомагаємо українським військовим у забезпеченні їх речами, які не може надати держава: засобами безпеки, технічним обладнанням, одягом, взуттям, продуктами харчування та ін. Це дозволило зберегти не одне життя і поліпшити умови життя українських військових під час війни.

У липні 2015 стартував широкомасштабний проект, інтернет-платформа «Мурахи», спрямований на збір коштів на різні проекти Фонду, і, в першу чергу, на підтримку армії і населення, постраждалого внаслідок військових дій на сході країни.

Також у цей період Фонд розпочинає проект «Світ! Я чую тебе! », спрямований на підтримку слабочуючих дітей з Центру СУВАГ, для яких Фонд придбав портативний аудіометр, що дозволяє проводити ранню діагностику слуху у дітей, також Фонд сприяв проведенню тренінгу з слухомовної реабілітації дітей Центру. Не залишилася без уваги Фонду тема допомоги літнім людям.

Красивий проект  «Любов – довжиною в життя» був присвячений тим літнім парам, які прожили у шлюбі більше 50 роківі, які зуміли зберегти любов один-до-одного на довгі роки. Був проведений концерт, з врученням цінних подарунків, деякі пари отримали можливість пройти оздоровчий курс у санаторії та отримати необхідну медичну допомогу.

Фонд не забуває і про нашу талановиту молодь, яка за його підтримки прийняла участь в олімпіаді з фізики та математики в Казахстані та Австрійському турнірі з фізики. Українські учні вибороли 2 золоті, 4 срібні, 1 бронзову медалі.

Важливим проектом цього періоду став проект «Забіг Миру», перший етап якого відбувся в березні-травні 2015 року. 12 українських учасників пробігли через ряд європейських країн з метою популяризації ідеї Миру і щоб висловити подяку європейцям за допомогу і підтримку у нелегкий для України час.